KATOLICKA ODNOWA W DUCHU ŚWIĘTYM SOCHACZEW - BORYSZEW
- ZAPRASZAMY na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie. Msza odbędzie się w niedziele 09 stycznia 2022r. w parafialnym Kościele MBNP w Boryszewie o godz. 18.00. -ZAPRASZAMY-
ZAPRASZAMY wszystkich zainteresowanych na spotkania Odnowy w Duchu Świętym, które odbywają się w każdy czwartek w parafialnym Kościele MBNP w Boryszewie o godz. 18.00. Kontakt: 793 719 425

WYDARZENIA


EMMANUEL 20 lecie 

Zapraszamy na Jasną Górę, na Wielką Pokutę za wszystkie grzechy popełnione w Polsce.

To jest wydarzenie całego kościoła. Łączy wszystkie duchowości, wspólnoty, organizacje. Wszyscy czujcie się zaproszeni.

Naród Polski jest podzielony, dużo jest złości i zawiści. Wielu żyje w lęku, niepewności, w nałogach. To są skutki grzechów, które popełniliśmy, my i nasi przodkowie.

Przez wspólną „Wielką Pokutę” możemy zmienić bieg historii. Historii każdego z nas i całego świata. To jest czas potężnej walki cywilizacji życia z cywilizacją śmierci. To chwila wymagająca szybkiej i jasnej odpowiedzi każdego z nas.

Spotkanie poprowadzi ks. Dominik Chmielewski, konferencje i modlitwę ojcowie Antonello Cadeddu i Henrique Porcu misjonarze z Brazylii oraz ks. Piotr Glas.
Mszę Święta będzie celebrował Jego Ekscelencja ks. abp Stanisław Gądecki.

Ufajmy. Może być zimno. Ubierzcie się ciepło. Nie podawajcie się. Twoja obecność jest ważna.

Światowe Dni Młodzieży bez barier! 

Światowe Dni Młodzieży to wydarzenie, które ma łączyć młodych ludzi, dlatego wolontariusze rejonu sochaczewskiego wzięli dziś udział we Mszy Św. w intencji osób chorych i niepełnosprawnych w kościele w Boryszewie.
 Po Mszy młodzi mówili o możliwości wyjazdu do Krakowa i zachęcali do wzięcia udziału w projekcie L4, w ramach którego chorzy modlą się w intencji Światowych Dni Młodzieży.Msza i modlitwa o uzdrowienie 2015-11-08
Dziękujemy za uczestnictwo i wspólną modlitwę :-)

Bóg nieustannie pragnie obdarzać nas na nowo swoją miłością. Boża miłość jak rzeka rozlewała się w sercach osób które uczestniczyły w modlitwie o uzdrowienie.


Zachęcamy osoby uczestniczące w tym spotkaniu, aby podzieliły się swoją refleksją lub dały świadectwo Bożego działania w ich sercu.


Wieczór Chwały - Załusków 

Góra Błogosławieństw - Sochaczew

XIX Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym
I tu też nie mogło nas zabraknąć ;-)

Też tam byliśmy :-) Niedziela Palmowa Łowicz 2014


W imieniu wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Emmanuel" zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie dla małżeństw w niedzielę 28 czerwca 2015 r. o godz. 18.00 (kościół pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Boryszewie).

Po Eucharystii wyznaczony jest czas na modlitwę o uzdrowienie. Wówczas osoby z grupy rozeznającej współprowadzą modlitwę, wypowiadając prośby i intencje, które wcześniej (czy też w danej chwili) pojawiły się w ich sercach. 

Bóg czeka, abyś pozwolił Mu się z tobą spotkać, abyś pokazał Mu swój ból, abyś otworzył się na Jego moc, troskę i czułość… A co wtedy się stanie?

Dowiesz się, tylko daj Bogu szansę, by sam mógł się o Ciebie zatroszczyć.

ZAPRASZAMY


   Gośćmi Radia Sochaczew byli Grażyna i Krzysztof Kowalscy pomagający zainteresowanym osobom w budowaniu dobrych związków, m.in. poprzez prowadzenie przy kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Sochaczewie – Boryszewie poradni małżeńskiej.Link do wywiadu: 


POWSTAŁA NOWA INICJATYWA !!! 

Zapraszamy na Mszę św. w niedzielę 07 grudnia 2014 r. o godz. 15.00 poświęconą DZIECIOM z autyzmem, zespołem Downa.

Msza odbędzie się w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy Boryszew Sochaczew. 

Po mszy zapraszamy rodziców z dziećmi, do dolnego kościoła, na herbatkę i coś słodkiego :-) 

ZAPRASZAMY

Zapraszamy 

   28 grudnia (niedziela) o godz. 15.00 na drugie spotkanie warsztatowe dla małżeństw, które dobrze się mają, ale też małżeństw, które są w kryzysie. 

Zapraszamy także ciebie samą, samego jeśli chcesz posłuchać, dowiedzieć się czegoś nowego, a krępuje cię to, że jesteś sama/sam. Będzie wiele osób takich jak ty. 

Spotkanie odbędzie się w kościele przy parafii M.B.N.P

   Małżeństwo i rodzina to wielki skarb. To skarb jak wszystko, co cenne na tej ziemi, złożony w kruchych, glinianych naczyniach ludzkiej niedoskonałości. Podstawowym warunkiem ochrony małżeństwa i rodziny jest osobista przyjażń z Bogiem, a najważniejszą terapią w rozwiązywaniu wszelkich problemów jest terapia miłości.

ZAPRASZAMY

  Na Mszę Św. do naszej parafii M.B.N.P Boryszew-Sochaczew w dniu 
22-10-2014 /środa/ w intencji wszystkich członków Róż Różańcowych, rodziców modlących się za dzieci, a także za wszystkie małżeństwa, które już tworzą Róże Różańcowe Małżeństw i tych którzy w tym roku po raz pierwszy weszli w taką różę. 

Niech wszystkie małżeństwa wspólnie oddadzą się Bogu, który jest MIŁOŚCIĄ.

ZAPRASZAMY

  Na Mszę Św. do naszej parafii M.B.N.P Boryszew-Sochaczew w dniu 
22-10-2014 /środa/ w intencji wszystkich członków Róż Różańcowych, rodziców modlących się za dzieci, a także za wszystkie małżeństwa, które już tworzą Róże Różańcowe Małżeństw i tych którzy w tym roku po raz pierwszy weszli w taką różę. 

Niech wszystkie małżeństwa wspólnie oddadzą się Bogu, który jest MIŁOŚCIĄ.

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie 2014-03-09
(kościół pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Boryszewie).

W imieniu wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Emmanuel" zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie w niedzielę 09 marca 2014 r. o godz. 18.00 (kościół pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Boryszewie).

Po Eucharystii wyznaczony jest czas na modlitwę o uzdrowienie. Wówczas osoby z grupy rozeznającej współprowadzą modlitwę, wypowiadając prośby i intencje, które wcześniej (czy też w danej chwili) pojawiły się w ich sercach. Nie wiedzą, kto i z jakimi prośbami przyszedł na Mszę, ale okazuje się, że słowa przez nich wypowiadane trafiają do konkretnych osób. Podczas modlitwy pojawiają się również słowa poznania o uzdrowieniu chorób lub relacji.

Bóg czeka, abyś pozwolił Mu się z tobą spotkać, abyś pokazał Mu swój ból, abyś otworzył się na Jego moc, troskę i czułość… A co wtedy się stanie?

Dowiesz się, tylko daj Bogu szansę, by sam mógł się o Ciebie zatroszczyć.

ZAPRASZAMY

"MŁODZI NA MAXA"
                            Świadectwa uczestników

Bóg dał mi nowe życie, odkryłem jaki naprawdę jest i że kocha każdego bezwzględnie na to co robię. Otworzyłem się na Jego miłość. Doświadczyłem, że Duch Święty naprawdę zstępuje i zostałem skąpany Jego łaską. Otrzymałem złotą zbroję, dzięki której mogę wiele zdziałać. 
Adrian

Poczułem jak blisko mnie jest Bóg. Dowiedziałem się, że jest On obecny w każdym momencie mojego życia, nawet tam, gdzie go Nie czuję. Odnalazłem bezwarunkową miłość Boga do mnie. To tu poczułem, że Bóg Ojciec naprawdę istniej, a Jezus i Duch Święty to ścieżki do NIEGO. Poczułem osobiste działanie Ducha Świętego.
Uczestnik

Na tych rekolekcjach zrozumiałam, że nic nie dzieje się przypadkiem Teraz wiem, że Bóg ma dla każdego z nas jakiś plan. Pan nami kieruje. To Jemu zawdzięczam wszystko co mam, a moje cierpienie nie poszło na marne. Teraz wiem czym jest miłość. To Bóg, nasz Ojciec nią jest.Moja wiara, moja ostoja, jest wszystkim co mam. Dziękuję Boże, że dałeś mi nowe życie. Dziękuję, że zamieszkałeś w moim sercu. 
Agata 

Dzięki tym rekolekcjom poznałam prawdziwy obraz Boga. Zrozumiałam, że kocha mnie taką jaka jestem. Przybliżyłam się bardzo do Boga. Otworzyłam przed Nim całe serce i oddałam Mu swoje życie. Zrozumiałam, że On wysłucha każdego. Na tych rekolekcjach otworzyłam się na miłość Bożą. Wierzę, że teraz Bóg mi pomoże. 
Uczestniczka

Niesamowicie umocniłem się w wierze. Coś, a właściwie Ktoś sprawił,że pustka w moim sercu została wypełniona. Przestałem się lękać i odczuwam nieustanną radość. Oczyściłem się z grzechu. Duch Święty sprawił, że nie boję się już mężnie wyznawać swojej wiary i postępować według jej zasad. Uświadomiłem sobie, że Bóg Ojciec kocha mnie bezwarunkowo i jest ze mną nawet w najcięższych chwilach. Inaczej patrzę na bliźniego, dostrzegam to, że w drugim człowieku też jest Chrystus. Wierzę, że będę w stanie zmienić siebie i chociaż cząstkę otaczającego mnie świata. 
Czarek

Rekolekcje były dla mnie czasem, w którym zrozumiałam ile robi dla mnie Ojciec. Modliliśmy się dużo, śpiewaliśmy i tańczyliśmy. Wielbiliśmy Boga za to, co dla nas zrobił. Każdy tutaj mógł powiedzieć co myśli, modliliśmy się własnymi słowami, a nie mówiliśmy formułek nauczonych na pamięć. Te rekolekcje w Woźniakowie były czasem głębokich przeżyć. Duch Święty zstąpił na nas z najważniejszymi darami. Oddaliśmy się Bogu. Pokazał nam obraz jakim jesteśmy. Oddaliśmy się Bogu, by zawsze z Nim być. Kocham Go całym sercem. Dziękuję Bogu, że mogłam być na tych rekolekcjach. 
Uczestniczka 

Na tych rekolekcjach poczułam miłość od Boga. Dała ona mi ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Wiem, że Bóg chce dla mnie jak najlepiej, daje mi wolną wolę oraz wybacza mi zło, które popełniam. Mogłam również odczuć moc Ducha Świętego, która umacnia mnie w wierze. Teraz wiem, że jestem umiłowaną córką Boga. 
Dominika

Rekolekcje były dla mnie głębokim oczyszczeniem. Uwolniły mnie od wszystkich zadr jakie chowałam w swoim sercu. Otrzymałam nowe życie. Nauczyłam się tego, że Bóg mnie kocha, jestem przez Niego wybrana. On zawsze jest przy mnie, nawet gdy się smucę. Mogę dzielić się z Nim wszystkim, radością, obawą, lękiem, bólem. 
Milena 

Te rekolekcje były dla mnie niezwykłe, miałam okazję lepiej poznać Boga, doświadczyć Jego miłości i zaprzyjaźnić się z Nim na nowo. Świetna atmosfera i sympatyczni ludzie to tylko jeszcze bardziej zachęcają mnie do powrotu do Woźniakowa. 
Ola

Rekolekcje w Woźniakowie 2014 były bardzo ciekawym przeżyciem. Przyjechałam tu z myślą, że będziemy się ciągle modlić, będziemy odcięci od komórek, jednak się myliłam. Śpiewamy, tańczymy i wysławiamy Boga. Ludzie, których tu poznałam nauczyli mnie co robić,żeby być bliżej Boga Ojca. Czułam Jego obecność prawie zawsze. Cieszę się, że tu przyjechałam. 
Ewa

Pierwszy dzień szok: „co za ludzie? Tak mogą się miłować w Panu Jezusie. Pomazańcy Boży”. Te rekolekcje nauczyły mnie miłować Pana naszego Jezusa, piękna odnowa w Duchu Świętym. Coś niesamowitego. Te rekolekcje nauczyły mnie jak kochać Boga, drugiego człowieka. Naprawdę zachęcam każdego do tworzenia wspólnot i bycia z Bogiem, dzielenia się z drugim człowiekiem.Wspólnota to jest jak jedna wielka rodzina Boża. Teraz będę dziękował Bogu codziennie, za to że posłał mnie na takie rekolekcje. Dziękuję, 
Tomek, lat 19

Dziękuję za to, że poznałam lepiej Boga, można powiedzieć na nowo. Zrozumiałam jak jestem dla Niego ważna, że jestem Jego umiłowaną córką, którą kocha. Bez względu na to kim jestem, Bóg mnie kocha i nigdy nie przestanie. Zrozumiałam to, że Bóg tak naprawdę już mnie wybrał, abym przyszła na świat, jeszcze przed tym jak stworzył ten świat. Zrozumiałam, że Jezus pragnie przyjść do mojego serca, tylko muszę Mu pozwolić mnie kochać. Mam nadzieję, że będę tę wiarę pogłębiać. Zrozumiałam, że moje życie ma sens i mam swój cel. 
Iza

Te rekolekcje były dla mnie okazją aby lepiej poznać Boga, otworzyć się na Jego miłość i doznać jej. Zrozumiałam jak ważna jestem w oczachNaszego Pana oraz to, że On ma dla mnie najlepszy plan. Miłość Boga dotarła do mnie jak nigdy wcześniej. Dorota

Z A P R A S Z A M Y

Na kurs fundacji Pro-Prawo do Życia, który odbędzie się w najbliższą sobotę 22 lutego o godz. 10.00 w Ostoi Św. Dominika (kościół św. Wawrzyńca) w Sochaczewie.Nie bądźmy obojętni w tej kwestii !!! Te kilka godzin spędzonych na sobotnim kursie da nam merytoryczną wiedzę i porządnego "kopa" do tego aby działać a przynajmniej wiedzieć jak stawać w obronie życia nienarodzonych...

Na kursie nikt nie zmusza do wysiłku fizycznego, nie pobiera opłat i nie każe Wam robić nic wbrew swojemu sumieniu, nikt nie agituje do polityki, ani nie każe zmieniać światopoglądu... Ale skoro MY (szczególny my) opowiadamy się za życiem i jego obroną, to może warto abyśmy wiedzieli JAK TO ROBIĆ i mieć w tym wszystkim wsparcie innych którzy na codzień tego życia bronią !!!

Jak mówi Pan Mariusz Dzierżawski cytując znane słowa : 
"Aby zło zwyciężyło - wystarczy że dobrzy ludzie nic nie robią "

Zapisy są tylko do czwartku!

Pozdrawiamy serdecznie,
Z Bogiem

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie 12-01-2014 
(kościół pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Boryszewie).
Kliknij, aby edytować treść...

ZAPRASZAMY!

   W czwartek dnia 31 października po wieczornej Eucharystii w Kościele M.B.N.P.B. w Boryszewie na uroczyste Nieszpory które wprowadzą nas w świętowanie Wszystkich Świętych i Dnia Zmarłych. 

  Modlitwę rozpoczniemy śpiewem i wniesieniem Relikwii Świętych na Ołtarz, poprzez śpiew Psalmów i czytania z Liturgii Godzin uwielbimy Boga. Następnie będziemy modlić się do naszych Świętych patronów, po czym odśpiewamy Litanię chrzcielną do Wszystkich Świętych. Na koniec przyjmiemy Boże Błogosławieństwo.

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie 10-11-2013 
(kościół pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Boryszewie).


XVI KONGRES ODNOWY W DUCHU ŚWIĘTYM
DIECEZJI ŁOWICKIEJ

Goście: Ks. Mirosław Cholewa (pierwszy dzień),
            O. Eugeniusz Śpiołek SchP i Zygmunt Nowosielski (drugi dzień).


Hasło: Wdzięczni za dar wiary


11.10 2013 Piątek - Kościół w Wiskitkach

17.30 Różaniec
18.00 - 18.30 Zawiązanie wspólnoty
Ok. 18.30 - 19.45 Eucharystia
Ok. 20.00 Konferencja: Charyzmat wiary
Ok. 21.00 Apel Jasnogórski
Po Apelu modlitwa o pogłębienie wiary

12.10 2013 Sobota – Seminarium duchowne w Łowiczu

9.30 – 10.15 Zawiązanie wspólnoty
10.15 - 11.15 Konferencja I: – Dary Ducha Świętego
11.15 -11.30 Przerwa
11.30 – 12.45 Konferencja II: Dary Ducha Świętego
12.45 – 13.30 Przerwa na posiłek
13.30 -14.00 Przygotowanie do Eucharystii
14.00 -15. 15 Eucharystia – przewodniczy Ekscelencja Biskup Łowicki Andrzej F. Dziuba, kazanie wygłosi O. Eugeniusz Śpiołek SchP,
Ok. 15.15 Modlitwa prowadzona przez Biskupa Łowickiego
Ok. 16.00 RozesłanieW dniu 18 maja (sobota) wspólnota Odnowy w Duchu Świętym wyjeżdża do Częstochowy na doroczny Kongres Odnowy w Duchu Świętym. Jest to wigilia Zesłania Ducha Świętego. Mamy jeszcze około 10 miejsc wolnych, można skorzystać i dołączyć się do nas, koszt wyjazdu wynosi 40.00 zł. Wyjazd o 5.30 rano-powrót 23.00. 

Zapraszamy wszystkich chętnych. Kontakt do do osoby, która zapisuje tel. 501 311 164.

---------------

Co pięć lat Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie jest trwającym trzy dni Kongresem Odnowy w Duchu Świętym. W 2013 r. odbędzie się on w dn. 16-18 maja (czwartek-sobota), tuż przed Zesłaniem Ducha Świętego (19 maja). Gośćmi Kongresu będą Lázaro Praxedes de Oliveira, Reinaldo Beserra Dos Reis z Brazylii.

Program Kongresu

18 maja 2013 r. (sobota) Dzień otwarty - Jasna Góra

09:30 – Modlitwa, powitanie, zawiązanie wspólnoty, przedstawienie gości
10:15 – Konferencja I: Nawrócicie się a weźmiecie w darze Ducha Świętego (Dz 2,38) – Lázaro Praxedes            de Oliveira 
– świadectwa
12:00 – Anioł Pański – Abp Wacław Depo
12:20 – Odnowienie wyzwania wiary – Ks. Mariusz Mik
13:00 – przerwa obiadowa
15:00 – Uwielbienie Miłosierdzia Bożego - Zespół New Life M
15:30 – Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie
18:00 – przerwa
19:00 – Modlitwa śpiewem
19:15 – Konferencja II: Życie w mocy Ducha Świętego – Lázaro Praxedes de Oliveira, Reinaldo Beserra               Dos Reis – modlitwą o wylanie Ducha Świętego
21:00 – Apel Jasnogórski – Bp Bronisław Dembowski


Odpust parafialny 15.03.2013 r.
Parafia Opieki Matki Bożej Bolesnej w Nowym Mieście nad Pilicą


"Wdzięczni za dar wiary"


My też tam byliśmy:-) 
Modlitwa o uzdrowienia z ks J Boshobora na Stadionie Narodowym
 06 07 2013

My też tam byliśmy:-) Modlitwa o uzdrowienia z ks J Boshobora na Stadionie Narodowym 06 07 2013

Tu też byliśmy :-)

Oto jestem Panie!
Bp Andrzej F. Dziuba konsekrował na dziewicę Paulinę Kucińską. Mieszkanka Ostrołęki niedaleko Głowna została pierwszą dziewicą konsekrowaną w historii diecezji.


Na uroczystej Mszy św. w Niedzielę Miłosierdzia 7 kwietnia w bazylice katedralnej zgromadzili się biskupi, kapłani, siostry zakonne i wierni, w tym duża grupa z parafii św. Jakuba w Głownie, z której wywodzi się Paulina Kucińska. Byli świadkami historycznego wydarzenia w historii diecezji łowickiej. "Oto jestem Panie, bo mnie wezwałeś!" - tymi słowami wypowiedzianymi przez Paulinę Kucińską rozpoczął się obrzęd konsekrowania jej na dziewicę. Po wyrażeniu woli przez kandydatkę trwania przez całe życie w konsekracji i oddaniu Bogu, odśpiewaniu Litanii do Wszystkich Świętych nastąpiła modlitwa konsekracyjna. Jako widoczny znak łączności z Chrystusem Paulina Kucińska otrzymała welon, obrączkę oraz brewiarz. Od tego momentu zobowiązana jest modlić się codziennie liturgią godzin.

– Kościół łowicki raduje się dzisiaj, że oto w bogactwie stanów życia, będzie miał odtąd pierwszą dziewicę konsekrowaną – mówił w homilii bp Andrzej F. Dziuba. – Tę wielką prawdę, która wybrzmiewa na kartach Pisma Świętego, która tak żywo była i jest obecna w dziejach Kościoła. To niezwykła rzesza niewiast, które pragną być tak blisko Chrystusa, a jednocześnie być tak blisko człowieka i godzić w sobie tę subtelność bycia w świecie. To nie jest droga na "nie". To jest droga na "tak" - droga pójścia za Chrystusem.

Za Chrystusem – wybierając stan dziewicy konsekrowanej – pragnie iść również Agnieszka Kuźmińska z parafii w Iłowie, której biskup łowicki wręczył dokument zezwalający na rozpoczęcie okresu przygotowawczego. Pani Agnieszka znana jest z tego, że udziela się w zespole wokalno-ewangelizacyjnym Hinemi.

Marcin Kowalik/GN

Radość z serca płynąca...

w Diecezjalnym Spotkaniu Młodzieży w Niedzielę Palmową 24 marca do bazyliki katedralnej przybyli młodzi z własnoręcznie zrobionymi palmami.

Na spotkanie młodzi ludzie przywieźli własnoręcznie zrobione palmy
To tradycja łowickich spotkań. Tym razem, w odróżnieniu od poprzednich lat – ze względu na zimową aurę – całe spotkanie odbyło się w kościele. Jednak nie zabrakło w nim tego, co najważniejsze – modlitwy i wspólnego uczestnictwa w liturgii Niedzieli Męki Pańskiej.

"Radość Jezusa to jest dar, który przynosi w swoim zbawieniu" – mówił w homilii bp Andrzej F. Dziuba. – "Chcemy tą radością dzielić się z innymi, tak, jak czynimy to dzisiaj, kiedy przynieśliśmy palmy. Ile w nich jest życia, ile w nich jest dobra, poprzez włożony w ich wykonanie wysiłek twórców! To one pomagają nam wołać o tej radości. Ale nie możemy wołać tylko palmami, powinniśmy czynić to sercem".

Mszę św. poprzedziła modlitwa uwielbienia, prowadzona przez zespół modlitewno-ewangelizacyjny "Hinemi" z Iłowa, Rybna, Boryszewa, połączona ze świadectwem wiary wygłoszonym przez młode małżeństwo – Joannę i Łukasza. Po Eucharystii nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu, w którym oceniane były palmy. W tym roku głównym kryterium była długość palmy. Najdłuższą, 18-metrową, zrobili uczniowie Gimnazjum w Popowie i to oni otrzymali Puchar Biskupa Łowickiego.

Zdjęcia: Marcin Kowalik/GN

   W imieniu wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Emmanuel" zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie w niedzielę 12 maja 2013 r. o godz. 18.00 (kościół pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Boryszewie).

Po Eucharystii wyznaczony jest czas na modlitwę o uzdrowienie. Wówczas osoby z grupy rozeznającej współprowadzą modlitwę, wypowiadając prośby i intencje, które wcześniej (czy też w danej chwili) pojawiły się w ich sercach. Nie wiedzą, kto i z jakimi prośbami przyszedł na Mszę, ale okazuje się, że słowa przez nich wypowiadane trafiają do konkretnych osób. Podczas modlitwy pojawiają się również słowa poznania o uzdrowieniu chorób lub relacji.

Bóg czeka, abyś pozwolił Mu się z tobą spotkać, abyś pokazał Mu swój ból, abyś otworzył się na Jego moc, troskę i czułość… A co wtedy się stanie? 

Dowiesz się, tylko daj Bogu szansę, by sam mógł się o Ciebie zatroszczyć.

ZAPRASZAMY
"My pielgrzymi z Koluszek uczestniczący 19.12.2012 w rekolekcjach w sanktuarium św Maksymiliana w Szczukach jesteśmy wdzięczni Panu Bogu za dar przeżycia czasu z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie i wśród Relikwii Świętych. Niech będzie chwała Panu !!!"
                                         ------------
"To było prawdziwe Obcowanie Świętych. Jezus Chrystus pośród Świętych wraz ze swoim wiernym ludem".


„Chwała Panu za takie wieczory. Chwała Mu, że poprzez Swojego Ducha Świętego zaprasza nas do spotkania z Nim w taki właśnie sposób. Pierwszy wychodzi na takie spotkanie i czeka z utęsknieniem na każdego z nas, pragnie przytulić do Swojego Miłosiernego Serca człowieka, który przyszedł do Niego z całym bagażem codzienności, czasem bardzo trudnej, ciężkiej i bolesnej. W chwili kiedy zaczynamy dziękować i uwielbiać Boga, kiedy przestajemy prosić i lamentować a zwracamy się ku Niemu by uwielbiać okazuje się, że właśnie w tym momencie jesteśmy w stanie najwięcej przyjąć. Nie skupiamy się wówczas na sobie ale otwieramy się na to wszystko z czym przychodzi do nas Bóg. A ON daje Siebie całego, daje Swoją Miłość, zanurza w Swoim Miłosierdziu, pragnie nasycać Swoim Duchem. I ja doświadczyłam takiego bożego miłosnego przytulenia. Poczułam radość zalewającą moje serce, czułam że Bóg przymnaża mi wiary, miłości, nadziei. Doświadczyłam Jego troski o mnie. Jego bezwarunkowej Miłości. Nie patrzył na mój grzech, moje słabości, upadki i nędze, ale czekał na mnie by mnie przytulić. By powiedzieć jak bardzo mnie kocha. I za to jestem Mu bardzo wdzięczna. To był czas dla mnie błogosławiony. Chwała Panu!!!”

      Kochani! ostatnia niedzielna Eucharystia połączona z modlitwą o uzdrowienie była niesamowita Bóg prawdziwie przenikał nasze serca, uzdrawiał nasze dusze, przymnażał nam wiary, a wszystko odbyło się w Duchu Radości i Uwielbienia. Wielkie dzięki dla ks. Krzysztofa Chmielewskiego, który jest z nami ale także wielkie dzięki dla zespołu ewangelizacyjnego z Iłowa Hinemi są niesamowici, warto przyjechać aby ich posłuchać i zobaczyć jak dają się prowadzić Duchowi Świętemu :-)

Piknik Rodzinny 2011-09-19

   Festyn Rodzinny przy parafii M.B.N.P w Boryszewie. Było dużo atrakcji dla wszystkich. Odbyły się liczne zawody oraz konkursy m.in. turniej gry w badmintona. Na wszystkich czekały ciekawe atrakcje oraz nagrody. 

   Głównym organizatorem pikniku była grupa Odnowy w Duchu Świętym. Impreza miała za cel integracje rodzin z parafii M.B.N.P, a także rodzin z całego miasta, "ponieważ jesteśmy wszyscy jedną rodziną". :-)

Kreator www - przetestuj za darmo