KATOLICKA ODNOWA W DUCHU ŚWIĘTYM SOCHACZEW - BORYSZEW
ZAPRASZAMY na warsztaty małżeńskie, które odbędą się w niedzielę 01.03.2020 r. w parafialnym Kościele MBNP w Boryszewie o godz. 15.00. Kontakt: 793 719 425
ZAPRASZAMY wszystkich zainteresowanych na spotkania Odnowy w Duchu Świętym, które odbywają się w każdy czwartek w parafialnym Kościele MBNP w Boryszewie o godz. 18.00. Kontakt: 793 719 425
- ZAPRASZAMY na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie. Msza odbędzie się w niedziele 08 marca 2020r. w parafialnym Kościele MBNP w Boryszewie o godz. 18.00. -ZAPRASZAMY-

ŚWIADECTWA
Świadectwo, które wygłosił Robert "Litza" Friedrich


Świadectwo Andrzeja Sowy


Posłuchaj świadectwa Marzeny, która została uzdrowiona z raka.


Spróbuj i Ty, a przekonasz się, że Pan Jezus wysłuchuje modlitwy. Odwaga do modlitwy rośnie, bo Bóg jest żywy i chętnie pomaga. Spróbuj, a zobaczysz!!! Pamiętaj, że to łaska Boga dokonuje nawrócenia, pomaga, podnosi, leczy, rozwiązuje problemy a nie Ty. Pozwól Jezusowi działać!!!

Wspólnota Sióstr Służebnic Bożego Miłosierdzia w Rybnie k/Sochaczewa


Nie czuję się ofiarą. Dzisiaj myślę, że to wszystko, co mi się zdarzyło, musiało mi się zdarzyć, żebym mogła stanąć dziś przed wami i powiedzieć, że Pan Bóg istnieje i że można przebaczyć naprawdę wszystko -- mówiła 12 grudnia 2012 roku do zebranych, szczelnie wypełniających bazylikę oo. Bernardynów w Rzeszowie, Anna Golędzinowska. Była pracownica nocnego klubu, modelka i prezenterka włoskiej telewizji od półtora roku mieszka z siostrami zakonnymi we wspólnocie Oaza Pokoju w Medjugorje, a także spotyka się z młodymi ludźmi, opowiadając historię swojego życia i dając świadectwo tego, gdzie należy szukać prawdziwego szczęścia.

Jednym z gości cyklicznych katechez audiowizualnych, był Mirek "Kolah" Kolczyk. Przez kilka lat swojego młodego życia pochłaniały go alkohol, narkotyki i seks. Niektórzy uczestnicy katechezy przecierali oczy ze zdumienia, bo w radosnym chłopaku z obrączką na palcu, mówiącym z wielką mocą o Bogu i wyśpiewującym o Jego miłości, rozpoznali człowieka, który jeszcze kilkanaście lat temu brudny, zaniedbany i śmierdzący alkoholem, na rzeszowskich ulicach zaczepiał przechodniów prosząc o pieniądze. Kolczyk opowiadał o swoich poszukiwaniach miłości. Mówił o życiu na ulicy, narkotykach i przestępstwach, za które odsiedział w więzieniu rok i cztery miesiące. Mirek przyznał, że w momencie najgorszej ciemności upadł na kolana i zaczął błagać Boga o pomoc. Bóg go wysłuchał. Następnego dnia obudził się obdarzony przez Niego nowym życiem. Obecnie Kolczyk jest chrześcijańskim muzykiem zajmującym się rapem. Ze swoją muzyką odwiedza ośrodki opiekuńcze, domy dziecka i szkoły, opowiadając dzieciom i młodzieży o tym, co Bóg uczynił w jego życiu.

O duszach czyśćcowych

Nick Vujicic - bez nóg, bez rąk, bez ograniczeń [PL]


Miłość lekarstwem na cierpienie – świadectwo


Sebastian- świadectwo nawrócenia


BYŁEM MARIONETKĄ DIABŁA


RÓŻANIEC -Tajemnica sukcesu

Radosław Pazura - jego historia i świadectwo (cz.1/2)

Warto zachować czystość przed ślubem- świadectwo Beaty i Marcina Mądrych

DOBRE WINO Z KANA
Misja Kana jest skierowana dla małżeństw i rodzin.
Istotą misji Kana jest formacja małżeństw dla wzrostu samego małżeństwa wspólnie z Bogiem.Co roku odbywa się sesja Kana czyli tygodniowe rekolekcje dla małżeństw. Jest to czas wakacji z Bogiem (sesja Kana odbywa się w Polsce zwykle w lipcu), na który zapraszane są całe rodziny – dla dzieci jest przygotowywany specjalny program (w zależności od grup wiekowych). Dzieci pozostają wtedy pod opieką animatorów, którzy towarzyszą im również w przeżywanej przez nie drodze duchowej. Charakter zajęć (gry, zabawy, odpoczynek) dostosowany jest do wieku i potrzeb dziecka. W czasie tego tygodnia małżeństwa i ich dzieci przeżywają czas refleksji, dzielenia, świętowania, spotkania, odpoczynku.

Chyba znacie już powód, dla którego uważałem i miałem podstawy twierdzić, że 10 września 2011 roku dojdzie do spektakularnego sukcesu Tomasza Adamka w walce z jednym z Braci Kliczko z Ukrainy?

Film o Basi – świadectwo

Franciszek Kucharczak - Dzień Odnowy Kraków 2011 - świadectwo

Od guru do Jezusa - świadectwo Jozepha Verlinda

Andrea Bocelli opowiada historię...

Krzysiek - świadectwo nawrócenia

KOBIETA,KTÓRA BYŁA OPĘTANA

Film dokumentalny oparty o świadectwa osób dotkniętych syndromem postaborcyjnym.

TECHNO - świadectwo

Świadkowie : Uzależniony od guru [odc. 1 z 3]

Świadkowie : Uzależniony od guru [odc. 2 z 3]

Świadkowie : Uzależniony od guru [odc. 3 z 3]

Świadkowie : Joga może być groźna [odc. 1 z 3]

Świadkowie : Joga może być groźna [odc. 2 z 3]

Świadkowie : Joga może być groźna [odc. 3 z 3]

Świadkowie : Wyznania okultysty [odc. 1 z 3]

Świadkowie : Wyznania okultysty [odc. 2 z 3]

Świadkowie : Wyznania okultysty [odc. 3 z 3]

Świadkowie : Opętany przez szatana [odc. 1 z 3]

Świadkowie : Opętany przez szatana [odc. 2 z 3]

Świadkowie : Opętany przez szatana [odc. 3 z 3]

Film dokumentalny oparty o świadectwa osób dotkniętych syndromem postaborcyjnym.