KATOLICKA ODNOWA W DUCHU ŚWIĘTYM SOCHACZEW - BORYSZEW
- ZAPRASZAMY na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie. Msza odbędzie się w niedziele 09 stycznia 2022r. w parafialnym Kościele MBNP w Boryszewie o godz. 18.00. -ZAPRASZAMY-
ZAPRASZAMY wszystkich zainteresowanych na spotkania Odnowy w Duchu Świętym, które odbywają się w każdy czwartek w parafialnym Kościele MBNP w Boryszewie o godz. 18.00. Kontakt: 793 719 425

FILMY


Film z serii "Próba Ogniowa" warty obejrzenia POLECAM :-)Druga część filmu "Spotkanie"

"Siedem lat po najbardziej niszczycielskim tsunami w Tajlandii sześć ludzi znalazło się w nadmorskim kurorcie. W międzyczasie w ich kierunku zmierzał huragan. Każdy z nich ma swoje zmartwienia i słabości. Gdy burza zaczyna szaleć do sześciu ludzi dołącza tajemniczy gość. Mówi, że jest Jezusem Chrystusem. On wie, na co każdy z nich cierpi. Znając ich wielkie potrzeby, przyszedł, by przynieść im wszystkim orędzie nadziei i ratowania ich z najciemniejszych zakamarków ich serc."

Apokalipsa.św.Jana
Według Justyna Męczennika Apokalipsa powstała podczas wojny żydowskiej. Tertulian podaje, że Jan został zesłany na Patmos przez Nerona. Klemens Aleksandryjski stwierdza, że powrót z Patmos nastąpił po śmierci tyrana, nie precyzując którego[1]. Według Euzebiusza, Klemens Aleksandryjski miał utrzymywać, że Apokalipsa napisana została za Nerona. Podobnie Orygenes stwierdza: "Cesarz rzymski – jak poucza tradycja – skazał Jana na wyspę Patmos"[2]. Teofilakt, bp Achrydy, powstanie Apokalipsy umiejscawia w czasach Nerona[3]. Kościół Syryjski we wstępie do Apokalipsy po dziś dzień podaje: "Objawienie, które zostało dane Janowi Ewangeliście przez Boga na wyspie Patmos, na którą został zesłany przez cesarza Nerona".

Historia Ruth PL

Opowieść o Jezusie - film dla dzieci i młodzieży


EWANGELIA św.Jana - cały film


Apokalipsa wg. św Jana

Ewangelia Jezusa Chrystusa wg. św Łukasza


Ewangelia wg. św Pawła


Bella - film, który trzeba zobaczyć. Po obejrzeniu „Belli” bądź przeczytaniu książki wiele kobiet zmieniło swoją decyzję o przerwaniu ciąży. Amerykańsko-meksykański film „Bella” to inspirowana prawdziwą historią wzruszająca opowieść o prostej, ale jednocześnie głębokiej miłości do życia, rodziny i o radości, którą ze sobą przynoszą.

Historia św. Rity. Filmowa opowieść o potędze ufności, przebaczenia i nadziei.


Left Behind 1 / Pozostawieni cz.1
   Nieoczekiwanie na pokładzie samolotu jednej z linii lotniczych znika duża cześć pasażerów. Pilot samolotu - Rayford Steele postanawia wyjaśnić to zniknięcie .. zwłaszcza, że jak się okazuje w różnych zakątkach świata zaginęło w tym samym czasie miliony ludzi.... Kiedy świat otrząsa się nieco z tragicznych wydarzeń Steele razem z grupą "pozostawionych" przyjaciół odkrywa z czym czym wiązały sie zniknięcia i dlaczego zniknęli akurat ci... Czy byli wybrani? - Odpowiedź na to pytanie kryje historia i księgi spisane ponad 2000 lat temu... i... pewna kaseta video pozostawiona w pewnym opustoszałym kościele...
Left Behind 2 / Pozostawieni cz.2
Left Behind 3 / Pozostawieni cz.3

Kliknij tu aby obejrzeć cały film - http://filmy.a33.pl/october-baby-2011/

"October baby" to historia 19-latki Hannah, która zawsze czuła, że nie ma prawa istnieć. Z powodu jej problemów psychologicznych i zdrowotnych rodzice zdradzają jej, że była adoptowana i że urodziła się w dziwnych okolicznościach. Hannah, by wyjaśnić te okoliczności i znaleźć swoją prawdziwą tożsamość decyduje się na podróż do Nowego Orleanu wraz z chłopakiem i najlepszą przyjaciółką.

Niesamowity film, będący historią Gianny Jessen - kobiety, która urodziła się mimo nieskutecznej aborcji metodą wstrzyknięcia roztworu soli do worka owodniowego, w klinice należącej do organizacji Planned Parenthood. Dziś Gianna działa aktywnie w organizacjach antyaborcyjnych i walczy o życie każdego człowieka.
Matka Teresa kiedyś powiedziała: "Bóg chce użyć Gianny, by przypomnieć światu, że każda istota ludzka jest dla Niego cenna".

Pewien człowiek przybywa w poszukiwaniu pracy do miasta, w którym ludzie uważają się za żyjących w porządku przed Bogiem. Jedno pytanie uświadamia im, że potrzebują całkowitej zmiany własnego życia. Pytanie: Co zrobiłby Jezus? Scenariusz filmu oparto na książce "Ryzykanci" Chucka Sheldona. 

"Przysięga małżeńska" - Jak wielkie znaczenie ma przysięga tych, których Bóg łączy w jedno ciało. Kto miłuje żonę swoją, samego siebie miłuje, zwyciężyło w tym filmowym przekazie.


"PRÓBA OGNIOWA"

Bohaterami filmu są Caleb i Catherine, małżeństwo, które przechodzi poważny kryzys. Po jednej z kłótni, postanawiają się rozwieść. Kiedy o sytuacji dowiaduje się ojciec Caleba, spotyka się z nim i prosi go, aby postarał się uratować swój związek, stosując się przez 40 dni do zasad z książki, którą mu w trakcie spotkania podarował.

Kaleb Holt żyje według porzekadła starego strażaka: nigdy nie porzucaj twojego partnera. Wewnątrz płonących budynków to jego naturalny instynkt. W stygnącym żarze jego małżeństwa, to jest już całkiem inna historia. Przez dziesięciolecie małżeństwa, Caleb i Catherine Holt oddalili się na tyle, że gotowi są, by dalej żyć bez siebie. Ponieważ już przygotowują się do postępowania rozwodowego, ojciec Caleba prosi swojego syna, by spróbował podjąć eksperyment: Wyzwanie miłosne. Caleb ufający, że „Wyzwanie miłosne” nie ma nic wspólnego z jego „odrodzonymi w wierze” rodzicami, podejmuje próbę. Ale czy może próbować pokochać swoją żonę, podczas gdy odrzuca się możliwość miłości Boga? Czy będzie zdolny ciągle okazywać miłość osobie, która już ma dosyć jego uczucia? Czy też jest to kolejne małżeństwo, które musi „pójść z dymem”?Świetny film, który naprawdę warto zobaczyć. Można się wiele nauczyć, na temat małżeństwa i właściwego fundamentu w życiu — polecam.

Film ten opowiada o niezwykłym spotkaniu, które miało miejsce w nietypowych okolicznościach. Szalejąca burza i padający deszcz spowodowały, że droga została tymczasowo zamknięta, a pięcioro podróżnych nie mając innego wyjścia, zatrzymuje się ... ;-)

Tajemnica Eucharystii cz.1 Zachęcam do przesłuchania Tajemnicy Eucharystii jest to niesamowita relacja co tak naprawdę dzieje się podczas sprawowania Eucharystii. Kiedy uczestniczyłam  6 lat temu w spektaklu teatru z Białegostoku, który przedstawiał tę tajemnicę doznałam ogromnego wstrząsu to było niesamowite, obejrzyj to sam... G. Kowalska

Krótkometrażowy film o transformacji człowieka bez rąk i bez nóg. W roli głównej Nick Vujicic.

Wydanie DVD zrealizowanego z ogromną dokładnością film o błogosławionym Ojcu Pio.

Św Franciszek z Asyżu
Historia św. Antoniego
„Nie zniechęcaj się długą drogą, która wiedzie do Pana.
On który potrafi rozkazywać wiatrom i wodom,
usunie z twojej głowy złe myśli,
Wejdzie do twojej duszy, zasiądzie przy twoim stole
i przyniesie ci pokój i miłość.
Spraw by pokój i miłość stały się twoim orężem,
idź i zmieniaj świat!”Słowa św Antoniego z filmu.

Święty Jan Bosco cz.1

Boska Interwencja FILM LEKTOR PL (ang.Facing the Giants) cz.1 Film pokazujący prawdziwą wierność Bożą i całkowite mu zaufanie.

Kreator www - przetestuj za darmo