KATOLICKA ODNOWA W DUCHU ŚWIĘTYM SOCHACZEW - BORYSZEW
- ZAPRASZAMY na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie. Msza odbędzie się w niedziele 09 stycznia 2022r. w parafialnym Kościele MBNP w Boryszewie o godz. 18.00. -ZAPRASZAMY-
ZAPRASZAMY wszystkich zainteresowanych na spotkania Odnowy w Duchu Świętym, które odbywają się w każdy czwartek w parafialnym Kościele MBNP w Boryszewie o godz. 18.00. Kontakt: 793 719 425
POLECAMY

Jeśli sądzisz, że wiara i współczesna nauka nie mogą iść w parze, wmawiają Ci, że wiara jest dla ludzi prostych bez wykształcenia, to ta strona jest dla Ciebie oraz dla tych, którzy krytykują i wyśmiewają osoby wierzące.


Pytania dotyczące życia i Boga

Zobacz jak przyjemna i prosta może być codzienna modlitwa!


Modlić można się niemal wszędzie, w domu, w drodze do pracy czy szkoły. Dzięki temu, że zawsze mamy ze sobą telefon czy też odtwarzacz mp3, każdy moment jest dobry, aby skorzystać z przygotowanej kilkuminutowej medytacji.


Na naszej stronie codziennie znajdziesz nową inspirację do modlitwy, która jest źródłem radości i pomoże ci w rozwoju duchowym. Proponowana medytacja zakorzeniona jest w duchowości ignacjańskiej, dzięki czemu odkryjesz, że Słowo Boże jest aktualne dla twojego życia.


Modlitwa w drodze to strona przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych. A już niedługo to również darmowa aplikacja na telefony i tablety [Android/iOS]. Usprawni ona aktualizowanie modlitw, pozwoli na komentowanie i łatwe zarządzanie ulubionymi plikami. Jest to doskonały sposób na regularną modlitwę dzięki której poznasz Boga, a dzięki temu i siebie samego. 


Kreator www - przetestuj za darmo