KATOLICKA ODNOWA W DUCHU ŚWIĘTYM SOCHACZEW - BORYSZEW
ZAPRASZAMY w niedziele 14 stycznia 2024 do Kościoła MBNP w Sochaczewie. O godz. 18.00 odbędzie się Msza z modlitwą o uzdrowienie - ZAPRASZAMY
ZAPRASZAMY wszystkich zainteresowanych na spotkania Odnowy w Duchu Świętym, które odbywają się w każdy czwartek w parafialnym Kościele MBNP w Boryszewie o godz. 18.00. Kontakt: 793 719 425

NIE WSTYDZĘ SIĘ JEZUSA


"Mogę śmiało powiedzieć, że nie wstydzę się Jezusa, wręcz przeciwnie, jestem dumny, że wierzę w Niego i tak naprawdę to On daje mi siłę". Radosław Pazura

Dariusz Basiński (Mumio) - świadectwo, a raczej słów kilka o tym, że czarne owce są w białym stadzie niestety najbardziej widoczne...

Litza mówi o krzyżu, którego się nie wstydzi. Chrześcijaństwo to jest umieranie dla nieprzyjaciół, kochanie nieprzyjaciół, akceptowanie krzyża.


"Nie wstydź się Jezusa i nie bądź obojętny gdy Jezus jest obrażany i atakowany. Jeżeli zobaczysz w internecie wpis, który obraża Jezusa, zareaguj!"

Najsłynniejszy polski bluesman Irek Dudek (Shakin' Dudi), pomysłodawca i założyciel Festiwalu Rawa Blues włączył się do akcji "Nie wstydzę się Jezusa"

"Pamiętajmy nawzajem dla siebie jesteśmy świadkami, nawzajem siebie umacniamy"


Czołowy polski napastnik, nadzieja narodowej reprezentacji odważnie przyznaje się do wiary w Boga. "Lewy" mówi o sile jaką daje mu wiara, zarówno na boisku, jak i w życiu codziennym.

"Kiedy ktoś w trakcie rozmowy kpi sobie z Jezusa, atakuje mnie lub kogokolwiek, to rozmawiając z tą osobą, modlę się za nią, proszę Pana Boga, by jej nie sądził, nie chcę się poczuć lepszą od niej".

"Nazywam się Lidia Jazgar. Jestem wokalistką zespołu „Galicja", Krakowianką z urodzenia, Krakowianką z wyboru, tutaj wspólnie z moimi kolegami, od wielu już lat, tworzymy piosenki, potem je gramy, śpiewamy, wydajemy płyty.


Krzysztof Jędrzejewski właściciel grupy Grupy Kopex, polskiej firmy zatrudniającej na całym świecie ponad 6000 osób mówi o swoim przywiązaniu do wiary i odwadze w przyznawaniu się do Jezusa.

Tomasz Zubilewicz - znany prezenter telewizyjny mówi o swoich sukcesach, wspominając o największym jakim jest wiara w Jezusa Chrystusa. Życie jest piękne - mówi do nas wszystkich znany prezenter.

Jakub Błaszczykowski - piłkarz, jeden z czołowych zawodników drużyny narodowej zachęca aby przyznawać się do Jezusa.


Bóg pomógł mu zmierzyć się z kryzysem w jego karierze. Gdy dręczyły go kontuzje, to wiara była największym wsparciem.


Kreator www - przetestuj za darmo