KATOLICKA ODNOWA W DUCHU ŚWIĘTYM SOCHACZEW - BORYSZEW
ZAPRASZAMY w niedziele 14 stycznia 2024 do Kościoła MBNP w Sochaczewie. O godz. 18.00 odbędzie się Msza z modlitwą o uzdrowienie - ZAPRASZAMY
ZAPRASZAMY wszystkich zainteresowanych na spotkania Odnowy w Duchu Świętym, które odbywają się w każdy czwartek w parafialnym Kościele MBNP w Boryszewie o godz. 18.00. Kontakt: 793 719 425

KONFERENCJE


Spoczynek w Duchu Świętym-egzorcysta ks Marian Rajchel


Sławomir Zatwardnicki, autor książki, pt. "Katolicki pomocnik towarzyski, czyli jak pojedynkować się z ateistą". Celem spotkania było danie odpowiedzi jak należy bronić prawdy wiary, w które wierzymy i czy warto zawsze podejmować polemikę z osobami, które nie chcą ich przyjąć.

Konferencja Księdza Pawlukiewicza na Festiwalu Młodzieży w domu Szensztackich Sióstr Maryi w Świdrze. Temat : Jestem posłany.


Ks. John Bashobora - cz.1 konferencja o relacjach z Bogiem i z ludźmi

Ks. John Bashobora - cz.2 Konferencja o relacjach z Bogiem i z ludźmi


Ks. Marek Bałwas


o. Marek Blaza SJ - Sakrament Pokuty

dr Jacek Pulikowski - Jak znaleźć prawdziwego mężczyznę

Dr Pulikowski o mieszkaniu razem bez ślubu


O. Robert DeGrandis SSJ – teolog duchowości, głęboko związany z ruchem Odnowy Charyzmatycznej; jest członkiem Towarzystwa Świętego Józefa, które służy katolickiej społeczności charyzmatycznej na całym świecie od 1979 r.
O. DeGrandis przekazywał swoje centralne przesłanie Bożej miłości i uzdrawiającej mocy przebaczenia począwszy od małych wiejskich kościołów po przepełnione stadiony, w ponad 33 krajach świata. Przez te lata jego przesłania były transmitowane w radiu i telewizji.Autor wydanych w Polsce książek: „Uzdrowienie międzypokoleniowe”, „Modlitwa przebaczenia”, „Uzdrowienie przez Eucharystię”,

O. Robert DeGrandis SSJ - Przyjąć Dar Języków

O. Robert DeGrandis SSJ - Przebaczenie - Uzdrowienie

O. Robert DeGrandis SSJ - Poddać się Duchowi Świętemu

O. Robert DeGrandis SSJ - Przyjąć Dar ProroctwaKs. prof. A. Zwoliński mówi o zagrożeniach związanych z wykorzystaniem komputera i łatwego dostępu do Internetu. W swojej konferencji omawia niebezpieczeństwa, jakie czekają na użytkowników w wirtualnym świecie. Podaje przykłady niebezpieczeństw.

ks. prof. Andrzej Zwoliński – Seks w internecie

ks. Andrzej Zwoliński - Kultura Idiotow - wykład (nauka o zagrożeniach duchowych)

Katolicy a Świadkowie Jehowy

Świadectwo Egzorcysty... Warto posłuchać - ciekawe i jest to jednocześnie pewna przestroga dla nas... Diabeł istnieje naprawdę i działa przede wszystkim przez pokusy... Materiał pochodzi z portalu www.jp2w.pl Bóg zapłać za udostepnienie go!!

Michal Piekara Mezczyzna Wobec Kobiety MśJ Kraków 15.02.2012

MSJ Jerzy Demski - "Bieg Ukonczylem" - Spotkanie mężczyzn 16 maja 2012

Wykład ks Pawlukiewicza o relacjach damsko - męskich

"Kobiecość a męskość" - ks. Piotr Pawlukiewicz - Tarnów, 7 marca 2012

ks. Piotr Pawlukiewicz - "Bierny, mierny, ale wierny - czy to wystarczy?" Nagranie z konferencji która przyciągnęła na WUM tłumy studentów - to trzeba zobaczyć!

Czym jest wiara? Jakie jest jej miejsce w życiu codziennym? Po co wyznawać grzechy księdzu, który jest tylko człowiekiem? A co z in vitro, antykoncepcją, eutanazją? O tym i o wielu innych ważnych sprawach mówi ksiądz Piotr Pawlukiewicz

7 marca 2012 roku, o godzinie 20.00, w zapełnionej do granic możliwości młodymi ludźmi auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, odbyło się spotkanie z ks. Piotrem Pawlukiewiczem. Poprowadził on wykład na temat „Kobiecość a męskość".

Ks. Piotr Pawlukiewicz - "Rodzina inaczej"

Ks Pawlukiewicz k l redemptorystow 15 10 2011 dla studentow

Magia i zniewolenie, ks. egzorcysta dr Andrzej Trojanowski

Jest to świadectwo nawrócenia Joseph Marie Verlinde (Jacques Verlinde) ur. w 1947 w Belgii. Duchowny katolicki, specjalista w dziedzinie chemii nuklearnej (doktor fizyki). Prowadził badania naukowe w Centre national de la recherche scientifique, instytucji, która stanowi francuski odpowiednik Polskiej Akademii Nauk.

Urodził się w rodzinie katolickiej jako Jacques Verlinde. W latach sześćdziesiątych XX w. prowadził poszukiwania egzystencjalne. W 1968 w wieku 20 lat poznał Medytację transcendentalną. Zagłębiał się w nauki religii wschodu. W Hiszpanii poznał Mahariszi Mahesz Jogi i został jego uczniem czyli brahmaczarinem. Został członkiem Biura Generalnego Międzynarodowej Organizacji Medytacji Transcendentalnej. W latach 1971-1974 przebywał w Himalajach, gdzie odwiedzał ashramy, do których normalnie Europejczycy nie maja wstępu. W 1974 opuścił swego mistrza i udał się do Europy gdzie wgłębiał się w teozofię, antropozofię, oraz praktykował radiestezję spirytyzm (channeling) i magnetyzm, poznawał różokrzyżowców. Przez ten okres swojego życia poznał prawie wszystkie filozofie i religie wschodu. Stał się specjalistą w okultyzmie.

W 1975 nawrócił się uznając za swego Boga Jezusa. Dopiero po siedmiu latach modlitw o wyzwolenie i uzdrowienie duchowe wstąpił do seminarium w Avignon (w październiku 1976), a później do seminarium francuskiego w Rzymie (październik 1978). Pomiędzy pobytem w Avignon i w Rzymie spędził on kilka miesięcy u Trapistów, w klasztorze Notre Dame des Neiges, gdzie odkrył swoje powołanie do życia monastycznego. W 1983 Jacques Verlinde przyjął święcenia kapłańskie, a następnie kontynuował swoje studia w Rzymie, a następnie w Louvain -- La -- Neuve. Uzyskawszy doktorat z filozofii w Louvain, zaczął wykładać filozofię i antropologię biblijną w Instytucie Katolickim w Lyonie. Otrzymał również stanowisko wykładowcy w Międzynarodowym Seminarium Duchownym w Ars. W trzy lata od złożenia ślubów kapłańskich w 1986 z grupą młodzieży założył wspólnotę "Rodzina Świętego Józefa".
Obecnie Jacques Verlinde jest mnichem i kapłanem w założonej przez siebie wspólnocie, w Francheville, niedaleko Lyonu. Przyjął imiona Joseph Marie. Wykłada też teorię poznania i filozofię przyrody na Wydziale Katolickiego Uniwersytetu w Lyonie oraz w Instytucie Chemii i Fizyki Przemysłowej w Wyższej Szkole Inżynieryjnej, a także w Międzynarodowym Seminarium Duchownym w Ars.

O. Joseph-Marie Verlinde cz. 2 - odpowiedzi na pytania

Ks. Piotr Pawlukiewicz - konferencja - Exodus Młodych 2012

Kreator www - przetestuj za darmo